Oppsettalternativer
  • Ingvard Wilhelmsen

    La 2024 bli året da du ble “sjef i eget liv”!
    on. 28 feb.
  • Boklansering Merete Junker «Redebyggeren»

    to. 29 feb.
  • Rotlaus

    Ståkonsert
    fr. 1 mars
  • TRIO ORO

    Barnespeilet
    lø. 2 mars
  • Egentid med @foreldrefella

    lø. 2 mars
  • Koreografi Poesi

    Porsgrunn kulturskole
    sø. 3 mars
  • Alice i Eventyrland

    Absurd på sitt beste, og det glade vanvidd på sitt verste.
    BREVIK BARNE- OG UNGDOMSTEATER
    fr. 8 mars
    -
    sø. 10 mars
  • Lenas Språksjåvv

    Kvinnedagen spesial
    Lena Barth Aarstad
    fr. 8 mars
  • Canto Ammonia

    Canto Ammonia med musikere og barnekor. Fra Hompetitten til BlimE-dans.
    lø. 9 mars
  • «RIVERS AND CLOUDS» - En hyllest til Joni Mitchell

    med Nina Gromstad, Frøydis Grorud, Jan Olav Renvåg og Espen Gjelstad Gundersen
    Lørdagsspeilet
    lø. 9 mars
  • Halvorsprat

    med Halvor Johansson
    Stand Up Norge presenterer
    lø. 9 mars
  • Mari Boine

    on. 13 mars
  • Marte Roa Syvertsen: Ungdomshjernen

    to. 14 mars
  • Ruth Maiers dagbok

    En trestemt monolog
    to. 14 mars
  • Michael Andreassen

    Jeg stoler ikke på folk som ikke drekker
    Fenomen - tv film & scene presenterer
    fr. 15 mars
  • Rikke-Petrikke og ramperommet

    ESTER GRENERSEN
    Barnespeilet
    lø. 16 mars
  • Franske fristelser alla Klakegg

    Lørdagsspeilet
    lø. 16 mars
  • Bjørn Vidar Solli - Gigglemug

    Jazzforum
    lø. 16 mars
  • TRYKK HER!

    Porsgrunn kulturskole
    on. 20 mars
    og
    to. 21 mars
  • Påskemåne Ønskesol

    Den som får se sola danse på påskemorgen kan ønske seg noe!
    Barnespeilet
    lø. 23 mars
  • KawaiiCon 11

    fr. 5 april
  • Fantorangen på teater

    Basert på NRKs tv-serie «Fantorangens verden»
    Riksteatret
    ti. 9 april
  • Et møte med Tore Renberg

    ti. 9 april
  • UKM 2024

    fr. 12 april
    og
    lø. 13 april
    • fr. 12 april 18:00 - 21:00
      Gratis
    • lø. 13 april 16:00 - 19:00
      Gratis
    • fr. 12 april 18:00 - 21:00
      Gratis
    • lø. 13 april 16:00 - 19:00
      Gratis
  • Bandore-players Chapel "Dzvinha"

    Støttekonsert til inntekt for Ukraina
    Rotary "Hjelp til Ukraina"
    on. 17 april
  • Tingenes Tilstand LIVE

    med Kristopher Schau og Alexander Sandtorv
    to. 18 april
  • Lilja

    Jazzforum
    to. 18 april
  • Skinnvotten

    AV OG MED DUC MAI-THE
    Barnespeilet
    lø. 20 april
  • To med Teigen

    med Erik Norheim og Erik Damberg
    Lørdagsspeilet
    lø. 20 april
  • Regionkorpset i Sør og Eidanger pike- og guttekorps

    Eidanger pike- og guttekorps
    sø. 21 april
av 2