Avslutningskonsert sommerkurs

Fredag 27. jul kl. 13:30

Sommerlatter med Lena og de

Fredag 10. aug kl. 19:00

KawaiiCon 7

Lørdag 25. aug kl. 11:00

EID-fest

Lørdag 1. sep kl. 16:00

Barnespeilet – Spor av dråper og røde nebb

Lørdag 15. sep kl. 12:00

Den sterke stemmen

Onsdag 19. sep kl. 19:00

Norges lykkeligste Improteater og søttitallsmat

Torsdag 20. sep kl. 20:00

Kvinneblikk på det moderne familielivet

Fredag 21. sep kl. 19:00

Blåfredag med Frode Grytten Beat Band

Fredag 21. sep kl. 21:00

Barnespeilet – Geitekillingen som kunne telle til ti

Lørdag 22. sep kl. 12:00

Bokseksjon

Lørdag 22. sep kl. 12:00

Lørdagsspeilet – A Lady Called Sven

Lørdag 22. sep kl. 15:00

Bjørnstad/Drecker/Saabye Christensen: A suite of poems

Lørdag 22. sep kl. 19:00

Club 33 1/3 – gratis nachspiel i foajéen

Lørdag 22. sep kl. 21:00

Heksagon og Elvis

Søndag 23. sep kl. 12:00

Skrivekurs «Tryll en historie»

Søndag 23. sep kl. 13:30

Huskonsert

Tirsdag 2. okt kl. 18:30

Jonas Alaska

Torsdag 4. okt kl. 20:00

Brendan O`Hara

Fredag 5. okt kl. 20:00

Halve Norges Golden

Lørdag 6. okt kl. 19:00

Barnespeilet – Bydyra

Lørdag 13. okt kl. 12:00

Mot i brøstet – alt du ikke visste

Lørdag 13. okt kl. 19:00

Grzegorz Niemczuk – Mesterverk for piano

Onsdag 17. okt kl. 19:00

Finn Kalvik – Ingen vei hjem

Torsdag 18. okt kl. 20:00

Silje Nergaard

Lørdag 20. okt kl. 19:00

MELLOM BARKEN OG FEEN av og med Adam Schjølberg

Fredag 26. okt kl. 19:00

Breviksrevyen – Det beste gjennom 30 år

Fredag 26. okt kl. 19:00

Lisa Ekdahl

Lørdag 27. okt kl. 19:00

Barnespeilet – Halloweendisco

Søndag 28. okt kl. 12:00

Sangfesten Grenland 2018

Søndag 28. okt kl. 18:00

deLillos – akustisk

Lørdag 3. nov kl. 19:00

Riksteatret: Karius og Baktus

Søndag 4. nov kl. 18:00

Høstkonsert med kulturskoleorkestrene

Tirsdag 6. nov kl. 18:30

Pelle Sandstrak: Mr tourette – for uvanlighetens skyld

Torsdag 8. nov kl. 19:00

Ørjan Burøe «Fordommer»

Fredag 9. nov kl. 19:00

Opera Passion

Fredag 16. nov kl. 19:00

Barnespeilet – Oscar Danielson

Lørdag 17. nov kl. 12:00

Riksteatret: Stein i lomma

Lørdag 17. nov kl. 18:00

Stjernekonsert

Tirsdag 20. nov kl. 19:00

Askepott og Lillemus-Mei

Fredag 23. nov kl. 18:00

Late Harvest

Mandag 26. nov kl. 18:30

Kulturskolekompaniet

Tirsdag 27. nov kl. 19:00

Barnespeilet – Jul med Prøysen

Lørdag 1. des kl. 12:00

En julefortelling

Fredag 7. des kl. 17:00

Julekonsert

Onsdag 12. des kl. 18:30

Teskjekjerringas Julestri

Lørdag 15. des kl. 12:00

Adventspub med Vangens Operastudio

Søndag 16. des kl. 18:00

Julestemning

Tirsdag 18. des kl. 18:00

Joshua French – Dømt til døden

Onsdag 23. jan kl. 19:00

Riksteatret: Havboka

Lørdag 9. mar kl. 18:00