fbpx

Medlemsbrev

Som påmeldt får du informasjon om nye lanseringer, rabatter og aktuelle forestillinger på epost (1-2 ganger/mnd). Eposten din deles aldri og benyttes kun som beskrevet.

Kulturhuset Ælvespeilet benytter din epostadresse til å sende ut medlemsbrev på epost 1-2 ganger pr. måned. Medlemsbrevet inneholder nye lanseringer, rabatter og aktuelle forestillinger.

Du kan når som helst melde deg av i linken nedenfor eller ved å kontakte resepsjon@elvespeilet.no. Les vår personvernerklæring på elvespeilet.no/personvern. Når du samtykker, tillater du at vi kan benytte din informasjon i henhold til disse betingelsene.

We use MailChimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to MailChimp for processing. Learn more about MailChimp's privacy practices here.

Barnespeilet – Polly-Esther og ønskemonsteret

Søndag 22. sep kl. 12:00

Glem deg selv!

Søndag 22. sep kl. 15:00

Seldas Lab

Mandag 23. sep kl. 18:00

Riksteatret – Bukkene Bruse lager rumpebrann Ekstraforestilling

Tirsdag 24. sep kl. 16:30

Riksteatret – Bukkene Bruse lager rumpebrann

Tirsdag 24. sep kl. 18:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Vinmesse for alle

Onsdag 25. sep kl. 18:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Miniferie til Italia

Torsdag 26. sep kl. 18:00

tid for DANS – Boxism

Torsdag 26. sep kl. 19:00

tid for DANS – Fagseminar

Fredag 27. sep kl. 10:00

tid for DANS – Allegiance

Fredag 27. sep kl. 19:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Med Le Rive i glasset

Fredag 27. sep kl. 19:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Steakhouseaften

Fredag 27. sep kl. 19:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Boble Lønsj

Lørdag 28. sep kl. 12:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Afternoon Tea

Lørdag 28. sep kl. 12:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Vintoget

Lørdag 28. sep kl. 15:00

tid for DANS – Notes on frailty

Lørdag 28. sep kl. 16:00

Vinfest i Porsgrunn 39 – Vin for Dummies

Lørdag 28. sep kl. 19:00

Verdensdagen for psykisk helse

Tirsdag 1. okt kl. 17:30

Chopin i ord og toner – Grzegorz Niemczuk

Onsdag 2. okt kl. 19:00

Gunn Inger Aareskjold – Gi meg en klovn mens jeg lever

Torsdag 3. okt kl. 19:00

Cirkus Blunck

Fredag 4. okt kl. 19:00

Blåfredag – Tom Roger Aadland

Fredag 4. okt kl. 21:00

Barnespeilet – Bare Fjas og Blågras

Lørdag 5. okt kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Klassisk lørdag med Vegard og Eriko

Lørdag 5. okt kl. 15:00

Dag Ingebrigtsen og Torstein Flakne med band

Lørdag 5. okt kl. 20:00

Riksteatret: Svar på brev frå Helga

Mandag 7. okt kl. 19:00

Henning Kvitnes og Poul Krebs

Fredag 11. okt kl. 19:00

Blåfredag – Dina Misund

Fredag 11. okt kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Blue Ribbon

Lørdag 12. okt kl. 15:00

Seven Drunken Nights – The Story Of The Dubliners

Lørdag 12. okt kl. 19:30

Protekt IT – Digitalisering i praksis 2.0

Onsdag 16. okt kl. 10:00

Moskus

Fredag 18. okt kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Enok Amrani

Lørdag 19. okt kl. 15:00

Festkonsert med Vestsidens Musikkorps

Lørdag 19. okt kl. 17:00

Black Hole Sun – Hyllest til Chris Cornell

Lørdag 19. okt kl. 21:00

Ulendt terreng

Søndag 20. okt kl. 18:30

Skolekorpstreff

Onsdag 23. okt kl. 18:00

In To The Sea, Dance Of The Mermaids

Torsdag 24. okt kl. 19:00

Riksteatret – LIV

Fredag 25. okt kl. 19:00

Blåfredag – Beckstrøm trio

Fredag 25. okt kl. 21:00

Barnespeilet – Fritjof Fomlesen

Lørdag 26. okt kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Åste Hunnes Sem

Lørdag 26. okt kl. 15:00

Dr. Bergland bryter taushetsplikten

Lørdag 26. okt kl. 19:00

Bursdagsfest med Operagutta!

Søndag 27. okt kl. 19:00

Norges Lykkeligste Impro med gjest: Zahid Ali

Fredag 1. nov kl. 18:00

Eggum & Sivertsen – VI TO (er ikke Romeo og Julius)

Fredag 1. nov kl. 19:00

Barnespeilet – Igor Dunder og Fetterforeningen

Lørdag 2. nov kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Tommy Larsen & Quarter

Lørdag 2. nov kl. 15:00

Orkesterfarger!

Tirsdag 5. nov kl. 18:30

Aluminiumsongar

Onsdag 6. nov kl. 19:00

FilmFest 2019

Onsdag 6. nov kl. 20:00

Pom Poko

Torsdag 7. nov kl. 20:00

Lørdagsspeilet – OPERA – Zethner & co

Lørdag 9. nov kl. 15:00

Eidanger Pike- og Guttekorps jubileumskonsert

Lørdag 9. nov kl. 17:00

Hjernetrening – Foredrag med Kaja Nordengen

Tirsdag 12. nov kl. 19:00

Jacobsen, værsågod!

Fredag 15. nov kl. 19:00

Blåfredag – Tove Bøygard

Fredag 15. nov kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Det Nedsablede Compagnie

Lørdag 16. nov kl. 15:00

Kristin Asbjørnsen trio

Lørdag 16. nov kl. 21:00

Klatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen

Fredag 22. nov kl. 18:00

Bazz og lyrikk – Jan Erik Vold og Arild Andersen

Fredag 22. nov kl. 19:30

Faulty Towers – The dining experience

Torsdag 28. nov kl. 19:00

Marinemusikken Swinging Christmas

Torsdag 28. nov kl. 19:30

Hanne Sørvaag – Christmas lights

Fredag 29. nov kl. 19:00

LATTERGALLA – med Steinar Sagen, Anne Kat. Hærland, Eirik Krokås og Magan Gallery.

Lørdag 30. nov kl. 19:00

Late Harvest

Mandag 2. des kl. 18:30

«JULESHOW 2019»

Torsdag 5. des kl. 21:00

Silya & The Bad Santas – O´jul med din glæde og all form for lyst.

Fredag 6. des kl. 20:00

Barnespeilet – Jul med Prøysen

Lørdag 7. des kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Anne Gravir Klykken og And then there were four

Lørdag 7. des kl. 14:00

Rita Eriksen og Dag Vagle – Vinterlys

Lørdag 7. des kl. 20:00

Reisen til julestjernen

Torsdag 12. des kl. 18:00

Adventskafé

Søndag 15. des kl. 16:00

Kulturskolens julekonsert

Tirsdag 17. des kl. 18:30

De Press

Fredag 17. jan kl. 20:00

Absinth reunion

Fredag 7. feb kl. 21:00

Ørjan Burøe – Store Gutter Gråter Ikke

Fredag 28. feb kl. 19:00

Omgitt av idioter – Foredrag med Thomas Erikson

Mandag 2. mar kl. 19:00

Riksteatret: Vaffelhjarte

Torsdag 12. mar kl. 18:00

BJØRNOV & SUNDE

Lørdag 14. mar kl. 19:00

Riksteatret – Tante Ulrikkes vei

Torsdag 23. apr kl. 19:00

Creedence Mania 1969

Fredag 24. apr kl. 20:00