Medlemsbrev

Som påmeldt får du eksklusiv tilgang på rabatterte billetter og førstehåndskjennskap til nye lanseringer. Medlemskap er gratis og du mottar informasjon om nye forestillinger og rabatter på epost (1-2 ganger/mnd). Rabatterte billetter er tilgjengelige via egne linker i medlemsbrevet, de to påfølgende ukene. Legg igjen din epost om du ønsker å motta vårt medlemsbrev.

Kulturhuset Ælvespeilet benytter din epostadresse til å sende ut medlemsbrev på epost 1-2 ganger pr. måned. Medlemsbrevet inneholder nye lanseringer, rabatter og aktuelle forestillinger.

Du kan når som helst melde deg av i linken nedenfor eller ved å kontakte resepsjon@elvespeilet.no. Les vår personvernerklæring på elvespeilet.no/personvern. Når du samtykker, tillater du at vi kan benytte din informasjon i henhold til disse betingelsene.

We use MailChimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to MailChimp for processing. Learn more about MailChimp's privacy practices here.

Barnespeilet – Oscar Danielson

Lørdag 17. nov kl. 12:00

Lørdagsspeilet med prisutdeling – Linnea Dale og Ingrid Halle

Lørdag 17. nov kl. 15:00

Riksteatret: Stein i lomma

Lørdag 17. nov kl. 18:00

Vestsidens Musikkorps – Music for Prague

Søndag 18. nov kl. 19:00

Huskonsert

Mandag 19. nov kl. 18:30

Porsgrunn kulturskole – Stjernekonsert

Tirsdag 20. nov kl. 19:00

Askepott og Lillemus-Mei

Fredag 23. nov kl. 18:00

Late Harvest

Mandag 26. nov kl. 18:30

Er jeg bra nok?

Tirsdag 27. nov kl. 19:00

Paal Flaata med band

Torsdag 29. nov kl. 19:00

Aluminiumssongar

Torsdag 29. nov kl. 19:00

Swingin´ Christmas

Fredag 30. nov kl. 19:00

Barnespeilet – Jul med Prøysen

Lørdag 1. des kl. 12:00

Lattergalla med Jonna Støme, Tommy Steine, Jonis Josef og Kevin Vågenes

Lørdag 1. des kl. 19:00

En julefortelling

Fredag 7. des kl. 17:00

Julekonsert

Onsdag 12. des kl. 18:30

Teskjekjerringas Julestri

Lørdag 15. des kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Julespesial

Lørdag 15. des kl. 15:00

En julekonsert med Didrik Solli-Tangen og Det Norske Blåseensemble

Lørdag 15. des kl. 19:30

Adventspub med Vangens Operastudio

Søndag 16. des kl. 18:00

Julestemning

Tirsdag 18. des kl. 18:00

Tre Sopranos – 10-årsjubileumsJUL

Fredag 21. des kl. 19:00

Nyttårskonsert

Søndag 6. jan kl. 18:00

Barnespeilet – Voff ! Art

Lørdag 12. jan kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Røshnes Jazz Band

Lørdag 12. jan kl. 15:00

Joshua French – Dømt til døden

Mandag 14. jan kl. 19:00

Rymden – Bugge Wesseltoft trio

Torsdag 17. jan kl. 21:00

Nyttårsforsettene 2019 – med Ingrid Bjørnov

Fredag 18. jan kl. 19:00

Blåfredag med Bendik Brænne

Fredag 18. jan kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Med saltvann i håret – En hyllest til Erik Bye

Lørdag 19. jan kl. 15:00

Slippefest for Swifan Eolh & The Mudra Choir!

Lørdag 19. jan kl. 22:00

Frivillighetskonferansen 2019 – Sammen om Porsgrunn

Torsdag 24. jan kl. 17:00

Solli-Tangen – En broderlig aften

Fredag 25. jan kl. 19:00

Jøkleba

Fredag 25. jan kl. 21:00

Barnespeilet – To dyr og tjue instrumenter

Lørdag 26. jan kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Anne-Sophie Erichsen og Cathrine Hovland

Lørdag 26. jan kl. 15:00

Hvorfor det? med Trond-Viggo & Steinar Sagen

Torsdag 31. jan kl. 20:00

Trygve Skaug

Fredag 1. feb kl. 19:00

Nordic Tenors – Viva La Musica

Lørdag 2. feb kl. 19:00

Øyhopping m/ sidesprang

Lørdag 2. feb kl. 21:00

Porsgrunn Kulturskole – Huskonsert

Mandag 4. feb kl. 18:30

Blåfredag – Torgeir Waldemar

Fredag 8. feb kl. 21:00

Barnespeilet – Rockebandet Plopp

Lørdag 9. feb kl. 12:00

Lørdagsspeilet – La Boheme reunion

Lørdag 9. feb kl. 15:00

Flyktningens 7 songar – med Geddy Aniksdal

Lørdag 9. feb kl. 20:00

Fra filmens verden

Mandag 11. feb kl. 18:30

Blåfredag – Hilma Nikolaisen

Fredag 15. feb kl. 21:00

Spidergawd (Support: Panzergeil)

Torsdag 21. feb kl. 19:30

Hvordan bli SuperHappy på 50 minutter

Torsdag 28. feb kl. 19:00

Blåfredag – Einar Fadnes

Fredag 1. mar kl. 21:00

Barnespeilet – Dovendyrboogie

Lørdag 2. mar kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Trio Sør

Lørdag 2. mar kl. 15:00

Elisabeth Andreassen – JEG ER SKITBRA

Lørdag 2. mar kl. 19:00

Blåfredag – Maria Solheim

Fredag 8. mar kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Ingvild Homme

Lørdag 9. mar kl. 15:00

Riksteatret: Havboka

Lørdag 9. mar kl. 18:00

Fliflet / Hamre og Knut Reiersrud: Tre lekekamerater

Lørdag 9. mar kl. 21:00

Porsgrunn kulturskole – Stjernekonsert

Tirsdag 12. mar kl. 18:30

Susanne Lundeng med band

Torsdag 14. mar kl. 19:00

Reisen til Venezia

Fredag 15. mar kl. 19:00

Lørdagsspeilet – Americana Sessions

Lørdag 16. mar kl. 15:00

Fra Vidda til Las Vegas

Fredag 22. mar kl. 19:00

Jubeltube show – med Håvard fra NRK Super

Lørdag 23. mar kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Jostein og Lena 12 points

Lørdag 23. mar kl. 15:00

Viser på veien – Lars Bremnes og Maria Haukaas Mittet

Lørdag 23. mar kl. 19:00

Kulturskolens konsertuke 2019

Mandag 25. mar kl. 18:00

Else Kåss Furuseth – Gratulerer

Fredag 29. mar kl. 19:00

KawaiiCon 8

Lørdag 30. mar kl. 11:00

Steinar Raknes og Unni Wilhelmsen

Torsdag 11. apr kl. 19:00

Meierislaget 1933

Onsdag 5. jun kl. 21:30

Porsgrunnfestivalen 2019

Fredag 7. jun kl. 19:00

Riksteatret – Bukkene Bruse lager rumpebrann

Tirsdag 24. sep kl. 18:00