Medlemsbrev

Som påmeldt får du eksklusiv tilgang på rabatterte billetter og førstehåndskjennskap til nye lanseringer. Medlemskap er gratis og du mottar informasjon om nye forestillinger og rabatter på epost (1-2 ganger/mnd). Rabatterte billetter er tilgjengelige via egne linker i medlemsbrevet, de to påfølgende ukene. Legg igjen din epost om du ønsker å motta vårt medlemsbrev.

Kulturhuset Ælvespeilet benytter din epostadresse til å sende ut medlemsbrev på epost 1-2 ganger pr. måned. Medlemsbrevet inneholder nye lanseringer, rabatter og aktuelle forestillinger.

Du kan når som helst melde deg av i linken nedenfor eller ved å kontakte resepsjon@elvespeilet.no. Les vår personvernerklæring på elvespeilet.no/personvern. Når du samtykker, tillater du at vi kan benytte din informasjon i henhold til disse betingelsene.

We use MailChimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to MailChimp for processing. Learn more about MailChimp's privacy practices here.

Norges lykkeligste Improteater og søttitallsmat

Torsdag 20. sep kl. 20:00

Kvinneblikk på det moderne familielivet

Fredag 21. sep kl. 19:00

Blåfredag med Frode Grytten Beat Band

Fredag 21. sep kl. 21:00

Barnespeilet – Geitekillingen som kunne telle til ti

Lørdag 22. sep kl. 12:00

Bokseksjon

Lørdag 22. sep kl. 12:00

Lørdagsspeilet – A Lady Called Sven

Lørdag 22. sep kl. 15:00

UTSIKT av Gyrid Axe Øvsteng

Lørdag 22. sep kl. 17:00

Bjørnstad/Drecker/Saabye Christensen: A suite of poems

Lørdag 22. sep kl. 19:00

Club 33 1/3 – gratis nachspiel i foajéen

Lørdag 22. sep kl. 21:00

Heksagon og Elvis

Søndag 23. sep kl. 12:00

Skrivekurs «Tryll en historie»

Søndag 23. sep kl. 13:30

Boklansering: Mamma er en gåte

Søndag 23. sep kl. 17:00

Vinmesse for alle

Onsdag 26. sep kl. 18:00

Tid for dans: Dans, for Satan

Torsdag 27. sep kl. 19:00

Tid for dans: Fagseminar

Fredag 28. sep kl. 12:00

Tid for dans: Makt og avmakt

Fredag 28. sep kl. 17:00

Tid for dans: En kveld med DIG: Design

Fredag 28. sep kl. 19:00

Tid for dans: Trio

Lørdag 29. sep kl. 14:00

Tid for dans: Heat

Lørdag 29. sep kl. 16:00

Tid for dans: Søstre 11 år etter

Søndag 30. sep kl. 17:00

Huskonsert

Tirsdag 2. okt kl. 18:30

FilmFest 2018

Onsdag 3. okt kl. 19:00

Jonas Alaska

Torsdag 4. okt kl. 20:00

Brendan O`Hara

Fredag 5. okt kl. 20:00

Lørdagsspeilet – Trio de Janeiro

Lørdag 6. okt kl. 15:00

Halve Norges Golden

Lørdag 6. okt kl. 19:00

Django Bates´ Beloved

Lørdag 6. okt kl. 21:00

Blåfredag med Frøkedal & Familien

Fredag 12. okt kl. 21:00

Barnespeilet – Bydyra

Lørdag 13. okt kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Daniel Eriksen og Stig Sjøstrøm

Lørdag 13. okt kl. 15:00

Mot i brøstet – alt du ikke visste

Lørdag 13. okt kl. 19:00

Grzegorz Niemczuk – Mesterverk for piano

Onsdag 17. okt kl. 19:00

Autumn Leaves

Fredag 19. okt kl. 19:00

Blåfredag med Stig Ulv

Fredag 19. okt kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Silje Aspeflaten, Anders Johansen og Espen Gjelstad Gundersen

Lørdag 20. okt kl. 15:00

Silje Nergaard

Lørdag 20. okt kl. 19:00

Operagutta «Musikalske sprell fra morgen til kveld»

Søndag 21. okt kl. 16:00

Korpstreff

Onsdag 24. okt kl. 18:00

Lær hvordan du kan spise deg frisk

Torsdag 25. okt kl. 18:00

MELLOM BARKEN OG FEEN av og med Adam Schjølberg

Fredag 26. okt kl. 19:00

Breviksrevyen – Det beste gjennom 30 år

Fredag 26. okt kl. 19:00

Blåfredag med Erlend Ropstad

Fredag 26. okt kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Tre Sopranos

Lørdag 27. okt kl. 15:00

Lisa Ekdahl

Lørdag 27. okt kl. 19:00

Barnespeilet – Halloweendisco

Søndag 28. okt kl. 12:00

Sangfesten Grenland 2018

Søndag 28. okt kl. 18:00

Blåfredag med Louis Jacoby

Fredag 2. nov kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Audrey Hepburn Songbook

Lørdag 3. nov kl. 15:00

deLillos – akustisk

Lørdag 3. nov kl. 19:00

Riksteatret: Karius og Baktus

Søndag 4. nov kl. 16:30

Høstkonsert med kulturskoleorkestrene

Tirsdag 6. nov kl. 18:30

Scheen Jazzorkester Commuter report

Onsdag 7. nov kl. 21:00

Pelle Sandstrak: Mr tourette – for uvanlighetens skyld

Torsdag 8. nov kl. 19:00

Ørjan Burøe «Fordommer»

Fredag 9. nov kl. 19:00

Blåfredag med Synne Sanden

Fredag 9. nov kl. 21:00

Lørdagsspeilet – Glitrende Grieg

Lørdag 10. nov kl. 15:00

Vekstkonferansen 2018

Onsdag 14. nov kl. 08:00

Halvdan Sivertsen og Marinemusikken

Torsdag 15. nov kl. 19:00

Opera Passion

Fredag 16. nov kl. 19:00

Blåfredag med Oscar Danielson

Fredag 16. nov kl. 21:00

Barnespeilet – Oscar Danielson

Lørdag 17. nov kl. 12:00

Lørdagsspeilet med prisutdeling – Linnea Dale og Ingrid Halle

Lørdag 17. nov kl. 15:00

Riksteatret: Stein i lomma

Lørdag 17. nov kl. 18:00

Vestsidens Musikkorps – Music for Prague

Søndag 18. nov kl. 19:00

Stjernekonsert

Tirsdag 20. nov kl. 19:00

Askepott og Lillemus-Mei

Fredag 23. nov kl. 18:00

Late Harvest

Mandag 26. nov kl. 18:30

Kulturskolekompaniet

Tirsdag 27. nov kl. 19:00

Paal Flaata med band

Torsdag 29. nov kl. 19:00

Aluminiumssongar

Torsdag 29. nov kl. 19:00

Swingin´ Christmas

Fredag 30. nov kl. 19:00

Barnespeilet – Jul med Prøysen

Lørdag 1. des kl. 12:00

Lattergalla med Jonna Støme, Tommy Steine, Jonis Josef og Kevin Vågenes

Lørdag 1. des kl. 19:00

En julefortelling

Fredag 7. des kl. 17:00

Julekonsert

Onsdag 12. des kl. 18:30

Teskjekjerringas Julestri

Lørdag 15. des kl. 12:00

Lørdagsspeilet – Julespesial

Lørdag 15. des kl. 15:00

En julekonsert med Didrik Solli-Tangen og Det Norske Blåseensemble

Lørdag 15. des kl. 19:30

Adventspub med Vangens Operastudio

Søndag 16. des kl. 18:00

Julestemning

Tirsdag 18. des kl. 18:00

Joshua French – Dømt til døden

Mandag 14. jan kl. 19:00

Spidergawd (Support: Panzergeil)

Torsdag 21. feb kl. 19:30

Riksteatret: Havboka

Lørdag 9. mar kl. 18:00

Meierislaget 1933

Onsdag 5. jun kl. 21:30

Riksteatret – Bukkene Bruse lager rumpebrann

Tirsdag 24. sep kl. 18:00